Strona główna Kontakt Wysyłka i Zwroty Płatności Zaloguj się Załóż konto Drzewo kategorii Strona główna O firmie Jak kupować Regulamin sklepu Aktualny katalog FAQ i porady ekspertów Kontakt FAQ i porady ekspertów Napisz do nas! Twój koszyk
Infolinia
Infolinia

0 801 011 709

tel./fax (091) 486 98 34
tel. kom. 0 691 515 915
Promocje
Szczoteczki czyszczące
Szczoteczki czyszczące
1.39 zł
1.46 zł
Regulamin Sklepu
Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma CSN Wycieraczki z klasą z siedzibą ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin,
Infolinia 0 801 011 709, tel./fax (091) 486 98 34, NIP 852-117-10-56

REJESTRACJA KLIENTA

Aby złożyć zamówienie należy wypełnić formularz rejestracyjny. Rejestracja będzie wymagała podania informacji, które zostaną wykorzystane wyłącznie przez sklep CSN do celów identyfikacji osób lub firm zamawiających towary oraz realizacji zamówień. Niezbędne do realizacji zamówienia będzie podanie adresu e-mail z uwagi na konieczność kontaktowania się z Państwem, m.in. w celu przekazania informacji o zamówieniu i przesyłce.

CENY BRUTTO

Wszystkie ceny w sklepie internetowych są wartościami brutto. W każdą cenę wliczony jest podatek VAT w wysokości 23 %. Każdy klient otrzymuje fakturę lub paragon jako dowód zakup.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Przyjęcie zamówienia zostanie potwierdzone informacją zwrotną zawierającą listę zamówionych produktów oraz informację o terminie realizacji. Zamówienie będzie zrealizowane po potwierdzeniu zamówienia przez zamawiającego Przygotowanie zamówienia oraz wysyłka zajmuje od 2 do 14 dni roboczych. W przypadku braku zamówionych towarów lub sprowadzanych na zamówienie termin realizacji może wynieść do 30 dni, jednakże o tym fakcie klient będzie niezwłocznie powiadamiany. Realizacja zamówienia zostanie dokonana po akceptacji warunków przez klienta. W przypadku realizacji zamówień częściowych opłata za pobranie płatna będzie tylko jeden raz .

FORMY PŁATNOŚCI I WARUNKI DOSTAWY

Zamówiony towar przesyłamy kurierem lub przesyłką priorytetową. Płatność z góry można dokonać na konto:

CSN Wycieraczki z klasą, ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin
numer rachunku:

ING BANK ŚLĄSKI 69 1050 1559 1000 0022 2403 2470

Wpłaty prosimy dokonywać po potwierdzeniu terminu realizacji.
Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.

KOSZTY TRANSPORTU

Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę powyżej 500 zł netto:

 • płatność przed wysyłką - TRANSPORT GRATIS
 • płatność przy odbiorze - 12 zł netto + 23 % VAT

 • Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę poniżej 500 zł netto:

 • płatność przed wysyłką - 22 zł netto + 23 % VAT
 • płatność przy odbiorze - 22 zł netto + 12 zł netto za pobranie = 34 zł netto + 23 % VAT

 • Wysyłka za granicę kalkulowana jest indywidualnie.

  ZWROTY, REKLAMACJE I GWARANCJA

  Zwrotu zakupionego towaru można dokonać w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. (Dz. U. Nr 22, poz. 271. z dn. 2.03.2000).
  Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany (nie noszący jakichkolwiek śladów używania). Przesyłka ze zwracanym towarem musi zawierać dokument sprzedaży. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Nie przyjmowane są zwroty produktów wykonywanych na wymiar.
  W przypadku błędnej realizacji zamówienia z winy sklepu wszelkie koszty odesłania towaru i ponownej wysyłki ponosi sklep. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.
  W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki podczas transportu, fakt ten należy obowiązkowo zgłosić przewoźnikowi i spisać w jego obecności protokół zniszczenia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe - pieniądze zostaną zwrócone klientowi.
  W przypadku stwierdzenia wad fabrycznych produktu prosimy o odesłanie go przesyłką pocztową lub kurierską wraz z otrzymanym dowodem sprzedaży i opisem przyczyn reklamacji. W zależności od typu produktu udzielamy gwarancji od 1 roku do 5 lat. Napraw gwarancyjnych dokonujemy na podstawie dowodu sprzedaży i podpisanej karty gwarancyjnej.

  INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW

  Każdy klient otrzymuje wraz z dowodem zakupu instrukcję użytkowania produktów. W przypadku użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem w szczególności nie stosowanie zasad określonych w instrukcji może spowodować utratę gwarancji oraz nie uwzględnienie reklamacji.

  BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

  W wyniku złożenia zamówienia Sprzedawca uprawniony jest do przetwarzania danych osobowych w celu realizacji umowy przez firmę CSN Wycieraczki z klasą zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
  Firma CSN Wycieraczki z klasą nie udostępnia danych osobowych Klientów podmiotom trzecim w celach ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingu. Jednocześnie informujemy, iż dysponują Państwo prawem wglądu do swoich danych.

  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego.
  W przypadku braku możliwości polubownego rozstrzygnięcia ewentualnych sporów, sprawa zostanie skierowana do Sądu właściwego dla siedziby sprzedającego.

  Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym CSN Wycieraczki z klasą oznacza akceptację postanowień regulaminu.
  Powrót
  Certyfikat Rzetelności
  TEXT_CERTYFIKAT_IMAGE
  Bestsellery
  01. Szczoteczki czyszczące
  Szczoteczki czyszczące
  02. wycieraczki tekstylne "LOGO"
  wycieraczki tekstylne "LOGO"
  03. Wycieraczka HUSO - moduł
  Wycieraczka HUSO - moduł
  04. Wycieraczki LABRUS
  Wycieraczki LABRUS